Wijknetwerken Amsterdam > Contact met de netwerkmanagers

Contact met de netwerkmanagers

 

Heb je een vraag rondom netwerksamenwerking in een bepaald stadsdeel? Neem dan contact op met de desbetreffende netwerkmanager:

Wijknetwerken Amsterdam Centrum

Sander Verweij
sander.verweij@buurtteamamsterdamcentrum.nl

Wijknetwerken Amsterdam Nieuw-West

Magdy Khalil
m.khalil@buurtteamamsterdamnieuwwest.nl

Wijknetwerken Amsterdam Noord

Jennie Boer
j.boer@buurtteamamsterdamnoord.nl

Wijknetwerken Amsterdam Oost

Charissa Maduro
cmaduro@buurtteamamsterdamoost.nl

Wijknetwerken Amsterdam West

Bert Kort
b.kort@buurtteamamsterdamwest.nl

Wijknetwerken Amsterdam Zuid

Jerry Galesloot
j.galesloot@buurtteamamsterdamzuid.nl

Wijknetwerken Amsterdam Zuidoost

Juanita van Schoonhoven
j.vanschoonhoven@buurtteamamsterdamzuidoost.nl

Van links naar rechts: Carla (niet meer werkzaam, vervangen door Jerry), Bert, Juanita, Magdy, Jennie, Sander en Charissa

Deze website maakt gebruik van cookies om website verkeer te analyseren. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website en klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten